Przejdź do treści

Aktualności

II Ciechanowskie Dni Promocji Zdrowia

Maj to dla mieszkańców Ciechanowa i okolic  miesiąc bogaty w wydarzenia promujące zdrowy styl życia. Kontynuując ubiegłoroczną tradycję w dniach 29 maja  - 1 czerwca zapraszamy na II Ciechanowskie Dni Promocji Zdrowia, które w tym roku będą obchodzone pod hasłem „ Zrób coś dla dziecka”.

Zmiana terminu Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

Ze względu na trwający strajk pracowników oświaty zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu Festiwalu Piosenki o Zdrowiu (etap powiatowy) z 26 kwietnia na 27 maja 2019r. godz. 8:30.

W przypadku pytań prosimy o kontakt  z sekcją Oświaty Zdrowotnej PSSE w Ciechanowie tel. 23 672 33 13 wew.28.

 

WYZWANIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

BEZPIECZNE FERIE 2019

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i zdrowo należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku zimą.

Poniżej przekazujemy list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji dotyczący przeciwstawiania się zjawisku używania substancji psychoaktywnych, jak również wiele cennych wskazówek i zaleceń dotyczących bezpiecznego wypoczynku zimą.

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

bezpieczne_ferie_list.jpg (872.2 KiB)

Archiwum aktualności

Nie szastaj zdjęciami! - Metadane

Dr Edyta Bielak-Jomaa, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych radzi, jak chronić dane osobowe w czasie wakacji.

Na podstawie zdjęć można zdobyć bardzo wiele różnych informacji o Tobie i innych osobach. Uważaj, więc, gdy je upubliczniasz, by nie spotkały Cię przykre konsekwencje.

Czytaj więcej

FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU 2018

Zapraszamy na XVII powiatowy etap Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, który odbędzie się 16 KWIETNIA 2018 o godz. 10:00  w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie ul. Strażacka 5.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Sekcją Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia tel. (23)672 33 13 wew. 28 lub 508 926 245 (osoba do kontaktu p.Dorota Umińska).

Czytaj więcej

WYZWANIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Wyślij plik