Przejdź do treści

Aktualności

Zmiana terminu Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

Ze względu na trwający strajk pracowników oświaty zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu Festiwalu Piosenki o Zdrowiu (etap powiatowy) z 26 kwietnia na 27 maja 2019r. godz. 8:30.

W przypadku pytań prosimy o kontakt  z sekcją Oświaty Zdrowotnej PSSE w Ciechanowie tel. 23 672 33 13 wew.28.

 

WYZWANIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

BEZPIECZNE FERIE 2019

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i zdrowo należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku zimą.

Poniżej przekazujemy list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji dotyczący przeciwstawiania się zjawisku używania substancji psychoaktywnych, jak również wiele cennych wskazówek i zaleceń dotyczących bezpiecznego wypoczynku zimą.

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

bezpieczne_ferie_list.jpg (872.2 KiB)

Archiwum aktualności

KONFERENCJA SZKOLENIOWA „NARKOTYKI I DOPALACZE” 7 LISTOPADA 2016r.

W poniedziałek, 7 listopada 2016r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie zorganizował konferencję szkoleniową, ph.: „Narkotyki i dopalacze”. Zjawisko-tendencje-zagrożenia-profilaktyka. Rozpoznawanie reakcji. Podstawy pomocy przedmedycznej dla ofiar.

Czytaj więcej

WYSTAWA- „POZNAJ GRZYBY- UNIKNIESZ ZATRUCIA” 11-13 PAŹDZIERNIKA 2016r.

W dniach od 11-13 października 2016r. odbyła się w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Ciechanowie wystawa grzybów. Głównym jej celem było rozpowszechnienie wiedzy na temat zasad bezpiecznego grzybobrania.

Czytaj więcej

WYZWANIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Wyślij plik

Wróć