Przejdź do treści

Akcja "Bezpieczne Wakacje"

II Ciechanowskie Dni Promocji Zdrowia

Maj to dla mieszkańców Ciechanowa i okolic  miesiąc bogaty w wydarzenia promujące zdrowy styl życia. Kontynuując ubiegłoroczną tradycję w dniach 29 maja  - 1 czerwca zapraszamy na II Ciechanowskie Dni Promocji Zdrowia, które w tym roku będą obchodzone pod hasłem „ Zrób coś dla dziecka”.

Zmiana terminu Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

Ze względu na trwający strajk pracowników oświaty zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu Festiwalu Piosenki o Zdrowiu (etap powiatowy) z 26 kwietnia na 27 maja 2019r. godz. 8:30.

W przypadku pytań prosimy o kontakt  z sekcją Oświaty Zdrowotnej PSSE w Ciechanowie tel. 23 672 33 13 wew.28.

 

WYZWANIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

BEZPIECZNE FERIE 2019

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i zdrowo należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku zimą.

Poniżej przekazujemy list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji dotyczący przeciwstawiania się zjawisku używania substancji psychoaktywnych, jak również wiele cennych wskazówek i zaleceń dotyczących bezpiecznego wypoczynku zimą.

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

bezpieczne_ferie_list.jpg (872.2 KiB)

Akcja "Bezpieczne Wakacje"

Letnie miesiące  to wzmożona praca służb czuwających nad bezpieczeństwem. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie na bieżąco sprawdza warunki sanitarno-higieniczne w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży oraz prowadzi edukację w zakresie profilaktyki chorób zakaźnych i zapobiegania uzależnieniom od tytoniu,alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. Mamy nadzieję ,że ten wolny czas będzie spędzony aktywnie, zdrowo i bezpiecznie.
Przypominamy kilka przydatnych linków i informacji.

Serwis Kąpielisk www.sk.gis.gov.pl
Baza Wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl
Infolinia dot.dopalaczy 0800 060 800

Wróć

WYZWANIA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Wyślij plik